:: Herba-Thea
Herba Thea herbatyzm i aromaterapia Założona w 2004 roku. Pierwsza w Polsce z samymi naturalnymi herbatami i zapachami.


Wspomnienie angielskiego premiera Cecila Rhodesa Anegdota z podtekstem

Byłem gościem barona Alfreda de Rotszylda w jego pałacu miejskim przy Seamore Place. Wczesnym rankiem pojawił się w mojej sypialni lokaj w liberii, z olbrzymim wózkiem śniadaniowym do obsługi gości w pokojach i zapytał:
„Czy życzy pan sobie herbaty, sir,
czy może świeżą brzoskwinię?”
Wybrałem herbatę, a wtedy padło pytanie:
„Chińską, indyjską czy cejlońską, sir?” Wybrałem herbatę indyjską i później nastąpił dalszy ciąg:
„Z cytryną, śmietanką czy z mlekiem, sir?” Gdy zdecydowałem się na mleko, wtedy zapytano mnie o rasę krowy, od której miało pochodzić to mleko:
„Jersey, Hereford czy Shorthorn, sir?” Nigdy już więcej w życiu nie smakowała mi tak bardzo filiżanka herbaty jak wówczas; tutaj byłem rzeczywiście
„Jego Wysokością Gościem”.

Jesteśmy intelektualno-ekologiczno-chilloutowi. Umiemy pakować prezenty i zrealizować listę prezentów ślubnych. Lubimy ludzi, którzy troszczą się o siebie, nie krzywdząc innych. Popieramy organizowanie rozwojowych imprez, żeby mózg nie zanikał. Sami zdrowo się odżywiamy, dużo czytamy i jesteśmy dobrzy dla ludzi i zwierząt. Segregujemy śmieci. Edukujemy herbaciano-aromaterapeutyczno-ekologicznie w Akademii Sztuk Wonnych. Uśmiechamy się szczerze na co dzień, a klientów traktujemy jak gości i przyjaciół. Co jeszcze chcesz wiedzieć? Zapytaj mailowo, obejrzyj uważnie naszą stronę. Jesteśmy do Twojej dys...proporcji ;)

© 2009-2021 ?> Herba Thea design by MindBorn kontakt: info@herbathea.pl