Herbaciarnia, Warszawa :: Herba-Thea
Herba Thea herbatyzm i aromaterapia Założona w 2004 roku. Pierwsza w Polsce z samymi naturalnymi herbatami i zapachami.


Na Święta, Dzień Kobiet, majówki, wyjazdy integracyjne najlepsze prezenty w internecie

Polecamy: zamówienie pokazu, wykładu lub warsztatów, które są dobre jako zabawa na spotkaniu integracyjnym, konferencji prasowej, na targach, wieczorze panieńskim (niespodzianka dla panny młodej), na urodzinach, imieninach lub jako uatrakcyjnienie imprezy w klubie, restauracji, hotelu, spa czy innym miejscu. Pomagają włączyć kreatywność. Bawiły się znami już m.in.: IKEA, Sodexho, Esprit, Lipton, Energa, belVita, Johnson & Johnson itd.
Więcej klientów w kolumnie: "Klienci. Z naszych usług skorzystali".

Jak pachniesz, jak smakujesz? Spersonifikowane zapachy i smaki

Komponujemy dedykowane mieszanki zapachów (perfumiarskiego logo) lub smaku (herbacianego logo). Wyobraź sobie zadowolonego klienta, jubilata, solenizanta, pannę młodą, przyjaciółkę, którzy od tej pory mogą się pochwalić perfumami do wnętrz stworzonymi tylko dla nich, wyjątkowymi, oddającymi ich osobowość, charakter marki, jaką reprezentują, lub cechy przestrzeni opowiadającej pewne idee, ulicy, miasta, wydarzenia. To samo ilustrujemy smakiem komponowanych przez nas wyjątkowych mieszanek herbacianych. Warszawskie Mironalia, projektanci mody i smaków Jola Słoma & Mirek Trymbulak, atelier Spinky - Mood Creators, dzielnica Michałów oraz Zmysły Sztuki w Pałacu w Wilanowie mają już swój zapach. Pismo "Glamour", dwoje artystów i dwie firmy farmaceutyczne mają już swoją herbatę.
Centrum Wystawiennicze Expo zamawiało u nas rok po roku wykłady-pokazy z herbatyzmu na targach luksusowej żywności Smak & Styl, na jednej scenie z Martą Gessler, ona o słodkościach, my o herbatach. Inni: największy urodowy portal Wizaz.pl (logo smakowe i zapachowe), domy kultury, spa (np. Mikorowo), restauracje i kluby, fundacje i stowarzyszenia, UTW, Festiwal Wegetariański (co roku), portal Reni Jusis ekomama.pl, gabinety psychologiczne, psychiatryczne, medycyny estetycznej (Kliniki Ziemlewski) i stomatologiczne (Dental), artyści, organizatorzy wieczorów panieńskich (np. galeria Szafa), wydziały kultury SBM, biblioteki, organizatorzy Dnia Ziemi i Dni Miast, uczelnie (np. SGH, YMCA, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej), Muzeum-Pałac w Wilanowie (zapach Zmysły Sztuki).

klienci Z naszych usług skorzystali m.in.:


herbaciana dama, gwiazda w kuchni, władczyni zapachów Zrób wywiad z Katarzyną Kochańską

Stwórz wyjątkowy materiał o perfumiarstwie, sztuce herbaty, aromamarketingu, komponowaniu smaków i zapachów, właściwościach zdrowotnych herbaty, zaletach olejków eterycznych i przepisach kulinarnych z olejkami lotnymi.

Katarzyna Kochańska - znawczyni najlepszych herbat i olejków eterycznych, naturalnych przepisów na urodę, aromamarketingu, kiperka, kompozytorka smaków i zapachów, również na wyłączność jako logo instytucji, artysty, firmy, osoby prywatnej albo willi, ostatnio m.in. rezydencji królewskiej - Pałacu w Wilanowie.

Była szefowa działów urody i mody najbardziej poczytnych i najlepszych polskich pism dla kobiet ("Zwierciadło", Świat Kobiety"), promuje od ponad 20 lat wiedzę o herbatach i aromaterapii oraz o naturalnych kosmetykach, ziołach i fitnessie na takich łamach jak np.: "Wysokie Obcasy", "Maxim", "Laif", "Sekretariat", TopBiografie", zdrowy-seks.pl, "Moda Top", obecnie w "Vege", "e!stilo", "Wegetariański Świat", ekomama.pl, wizaz.pl i in.

Często jako prekursorka komponowania herbat i perfum przekazuje ważkie treści w stacjach telewizyjnych i radiowych, m.in.: Superstacji, TVN Warszawa, TVN Turbo, TVN Style, Polsacie, Polsat News, Dwójce (czterokrotny gość w "Pytaniu na Śniadanie"), Jedynce ("Kawa czy Herbata?"), TTV w programie "Na poddaszu", Tok FM, Programie I Polskiego Radia, Radiu Kolor, Radiu PiN, Radiu Maxxx, Radiu RMF FM, Radiu Zet, Radiu Plus, Radiu Aktywnym, na portalu wydawnictwa Infor www.gotujmy.pl i in. Piszą o niej "Gazeta Prawna", "Puls Biznesu", "Franchising. Własny Biznes", "Magiel - SGH", "Samo Zdrowie", "Twój Styl", placdefilad.com, "Czas na Wnętrze", "Radość Życia" itd. Powstały o niej prace zaliczeniowe studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Łodzi.

Twórczyni franczyzowej marki Herba Thea, która została wybrana najlepszą herbaciarnią w stolicy głosami widzów TVN Warszawa, oraz Akademii Sztuk Wonnych. Organizuje warsztaty (dla grup maks. 60-os.) i pokazy (dla grup nawet 1000-os., np. na targach, festiwalach) w całej Polsce.

Inni mogą być nieźli, ale... my jesteśmy prawdziwym No.1

Zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu herbaciarni w Warszawie. Jesteśmy najlepsi według TVN i widzów tej stacji. Badania wykonano w październiku 2009 roku.
W rankingu lokali kawiarniopodobnych organizowanym przez czasopismo "Aktivist" w 2005 roku zajęliśmy pierwsze miejsce.
Istniejemy od sierpnia 2004 roku. Mamy już więc ustabilizowaną pozycję na rynku.
Mamy doskonałe pozycjonowanie w internecie: pierwsza pozycja na pierwszej stronie, gdy wpisze się w wyszukiwarce Google "herbaciarnia warszawa" (stan na dzień 7 listopada 2009 r.), i wysoką pozycję pod hasłem "herbaciarnia". Jesteśmy na drugim miejscu pod hasłem "komponowanie herbat" i czwartym pod hasłem "komponowanie perfum" (stan na dzień 19 kwietnia 2015 roku)
Możemy się pochwalić bardzo dobrą opinią mediów o nas (TV, radio, prasa). Często powołują się na nasze zdanie jako zdanie ekspertów herbacianych i zapachowych.
Marka Herba Thea jest opatentowana i rozpoznawalna w całej Polsce.
Mamy własne receptury na herbaty i ich mieszanki. Jesteśmy niepowtarzalni, jeśli chodzi o asortyment. Nasze herbaty są w pełni naturalne, bez żadnych sztucznych dodatków. Trend "w kierunku natury" staje się coraz bardziej popularny. Według badań w ciągu najbliższych lat osiągnie szczyty opłacalności.

zapisz się już dziś Dołącz do newslettera

Twoje imię i nazwisko: Twój adres e-mail: Hasło polecające (opcjonalnie): [zapisz się]

partnerzy Współpracują z nami:

portal dla singli MyDwoje.pl
portal dla singli MyDwoje.pl