:: Herba-Thea
Herba Thea herbatyzm i aromaterapia Założona w 2004 roku. Pierwsza w Polsce z samymi naturalnymi herbatami i zapachami.


prasa, tv, radio, internet O nas w mediachMiejska Lornetka, 12.2011 Herba Thea

Herba Thea to jedna z ciekawszych warszawskich herbaciarni. Imponującą powierzchnię 175 m kw. zajmuje przestronna, kolorowa sala, z oddzieloną grubą kinową kotarą przestrzenią przeznaczoną na mniejsze spotkania, warsztaty i inne. Jest też toaleta dla niepełnosprawnych.

Co ważne, herbaty podawane w Herba Thea to napoje o prawie zapomnianych już smakach i zapachach - zawierają bowiem wyłącznie naturalne składniki: imbir, cynamon, płatki róż, owoce, miód i wiele innych, nieprzetworzonych pyszności. Jedzenie w herbaciarni-galerii to dania wegańskie i wegetariańskie, również naturalne. Jest też kawa, wino, napoje mleczne i świeżo wyciskane soki.

Prócz tego Herba Thea oferuje też szereg kulturalnych spotkań i wydarzeń. Dominują koncerty, spektakle teatralne, kabarety i wernisaże, sporo także edukacyjnych zajęć dla dzieci i dorosłych (warsztaty kreatywności, nauka robienia biżuterii, komponowania herbat lub perfum, pokazy filmowe, plastyka dla dzieci i zabawy z bajkami).

Herba Thea zaprasza także na wymianę ubrań i dodatków, bezpłatne szkolenia, spotkania pasjonatów gier, czytanie i opowiadanie bajek, bezpłatną naukę języków obcych oraz promocje książek. Swoje umiejętności w herbaciarni zaprezentować może w zasadzie każdy - wystarczy uzgodnić z właścicielami termin, w którym chciałoby się pokazać tam własną sztukę. Można tu siedzieć godzinami i czytać książki po angielsku z bogatej kilkusettomowej biblioteczki Herby.

Zalety Herba Thea dostrzegli nie tylko klienci tłumnie odwiedzający warszawską herbaciarnię, ale też prasa i inne media. Herba Thea została niedawno wybrana między innymi najlepszym tego typu lokalem w stolicy przez TVN Warszawa oraz kilka lat temu najlepszym lokalem kawiarniopodobnym przez pismo „Aktivist”.

źródło: miejskalornetka.pl
© 2009-2021 ?> Herba Thea design by MindBorn kontakt: info@herbathea.pl